FOTOD JA VIDEO | Kohtunik peatas Bundesligas peatreeneri allumatuse tõttu mängu ja talutas mängijad platsilt minema

Õhtuleht.ee, 22. veebruar 2016

Bundesligas alistas Dortmundi Borussia 1:0 Leverkuseni Bayeri, kuid kohtumist jääb meenutama hoopis muu seik - nimelt katkestas kohtunik 65. minutil mängu ja lahkus platsilt, sest Leverkuseni peatreener Roger Schmidt keeldus tehnilisest alast lahkumast!

Nimelt hakkas Leverkuseni loots protesteerima vea üle, millest teenitud karistuslöögist sündis 65. minutil ka värav. Esmalt palus kohtunik Felix Zwayer treeneril rahuneda, seejärel suhtles vea teinud Leverkuseni mängija Stefan Kiesslinguga, paludes tal Schmidt tribüünile saata. Schmidt ei jätnud aga jonni ning põrkas edasi, kuni Zwayeril enam kannatust ei jagunud ning lahkus ise platsilt.