Toimetas Hindrek Pärg, 19. mai 2016

Kolmapäeva õhtul kohtusid Liverpool ja Sevilla Euroopa liiga poolfinaalis. Avapoolaja 1:0 võitnud Liverpool hävis teisel poolajal täielikult ning kaotas finaali 1:3. Võiduga sai Sevilla kolmanda Euroopa liiga tiitli järjest!

Avapoolajal polnud Inglismaa klubi fännidel muretsemiseks põhjust, kes moodustasid Baseli staadioni kogunud inimestest vähemalt kaks kolmandikku. Liverpool domineeris ja kontrollis palli enamus mängu ajast ning inglased läksid Daniel Sturridge'i väravast 35. minutil juhtima 1:0. Selle seisuga mindi ka riietusruumidesse, kuid vaheajalt tuli Sevilla tagasi hoopis teise meeskonnana.