ÕL@EURO2016 | "Inimesi peksti pudelitega pähe ja pesapallikurikatega igale poole…"

Ott Järvela, Lille, 13. juuni 2016

Venemaa ja Inglismaa jalgpallikoondise huligaan-fännide võigas käitumine on röövinud EMil tähelepanu jalgpallilt ja tõstnud õhku võimaluse, et mõlemad koondised kõrvaldatakse turniirilt. Jalgpalliajaloos pole nii ranget sanktsiooni kunagi rakendatud.

Eile hommikul võinuks Prantsusmaal jututeemaks number üks olla EMi laupäevased mängud, mis kõik omal moel kütkestavad ja dramaatilised. Eriti Vassili Berezutski 92. minuti väravast sündinud Inglismaa ja Venemaa vaheline 1:1 viik.