7 VÕTIT | Nukker-nukker viik, FC Levadia - HB Torshavn 1:1

Mart Treial, Kadriorg, 1. juuli 2016

FC Levadia ei suutnud Euroopa liiga 1. eelringis Fääri saarte mulluse neljanda meeskonna HB Torshavni vasu enamat 1:1 viigist (65. Pavel Marin - 21. Rokur Av Flotum Jespersen). Õhtuleht võtab mängu kokku läbi seitsme võtmeküsimuse.

1. Mis otsustas mängu saatuse?Levadia rünnakute lõpetamise kehv kvaliteet. Avapoolajal loogiliste rünnakute ehitamisega kimpus olnud ja õnnetust väravast (vt allpool) kaotusseisu jäänud Levadia hakkas teisel poolaja Torshavni korralikult kägistama. Nii kõrgeid kui madalaid tsenderdusi lendas Fääride trahvikasti kui tõrvikuid Horvaatia fännisektorist. Mainimata ei saa ka jätta vaheajal Jevgeni Kobzari asemel (kes pidanuks 45. minutil lati asemel palli võrku lööma) asemel vasakule äärele lülitunud Siim Lutsu efekti.