Staartreener Pep Guardiola sai valusalt vastu näppe

Merili Luuk, 17. märts 2017

Hispaania vanasõna ütleb, et "Suurest jõest võib leida suure kala, aga sinna võib ka uppuda." Staartreener Pep Guardiola teab selle tähendust pärast kolmapäeva hilisõhtut üsna hästi. asudes Manchester City eesotsas paremaid palu noppima, kustus üks lootus varem kui keegi arvata oskas – Meistrite liigas pääses veerandfinaali hoopis AS Monaco.

Kuigi avakohtumine lõppes Inglismaa klubi 5:3 võiduga, ei suutnud City mängumehed enesekindlust säilitada, kaotasid korduskohtumise 1:3 ja pudenesid võõrsil värava reegli tõttu konkurentsist. City kaitse on olnud terve hooaja vältel meeskonna Achilleuse kannaks. Kolmapäeval oli olukord eriti hull, eriti esimesel poolajal – City mäng oli nõnda rabe, et nad ei sooritanud 45 minutiga ainsatki pealelööki.