Mart Treial, 8. oktoober 2020

Eesti meeste jalgpallikoondise agoonia jätkub. Pärast kolmapäevast 1 : 3 kaotust Tallinnas toimunud maavõistlusmängus Leedule ollakse võiduta juba 11 mängu järjest... „Kaua võib? Ma ei kannata!“ laulsid meie koondise fännid kohtumise üleminutitel.

Algus oli täitsa lubav. Eesti tuli hirmsa hurraaga peale ning debütandist ründaja Mark Anders Lepik pääses juba 2. minutil peaga löögile, ent suunas palli üle. Oli näha, et peatreener Karel Voolaid oli mehed häälestanud nina veri väljast võitlema. Tundus, et leedulased polnud nii agressiivseks alguseks valmis. Meeskondliku pressingu tulemusena said eestlased nii mõnegi palli vastase väljakupoolel kätte, kuid väravaks ei õnnestunud neid vormida.