Pevkurist Euroopa võrkpalliliidu presidenti ei saanud. „Pea on püsti ja elu läheb edasi!“

Toimetas Eigo Kaljurand, 17. oktoober 2020

Viinis toimunud Euroopa võrkpalliliidu (CEV) kongressil valiti serblane Aleksandar Boričić teiseks ametiajaks organisatsiooni presidendiks.

Ametis jätkav CEVi 72aastane president sai valimistel 36 häält, tema vastu kandideerinud Hanno Pevkurit toetas 19 riiki.

"Paljud on mulle kaasa elanud Euroopa võrkpalliliidu presidendi valimistel, mis said just oma lahenduse. Pidin seekord tunnistama konkurendi paremust, aga pea on püsti ja elu läheb edasi!" ütles Eesti Võrkpalli Liidu president ja Riigikogu liige Hanno Pevkur sotsiaalmeedias.

"Järgmisel aastal toimub Eestis Euroopa Meistrivõistluste finaalturniir ja olen kindel, et saab olema vägev võrkpallipidu. Ma tänan kõiki kaasa elamast ja toetamast. Eriti uhke olen oma meeskonna üle, kellega koos me viimased kuus kuud Euroopa võrkpalli tulevikku soovisime viia! Mis ei tapa, teeb tugevamaks. Võrkpallisaalis näeme."

1948. aastal sündinud Aleksandar Boričić oli edukas nii mängija kui treenerina. Ta oli Jugoslaavia, seejärel Serbia ja Montenegro ning lõpuks ka Serbia võrkpalliföderatsiooni president, Euroopa võrkpalli juhib ta alates 2015. aasta oktoobrist.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?