PRONKSID EESTILE! Võrkpallikoondis alistas kuldliiga viimases mängus Belgia. Kollo kuumadest oludest: pilt virvendas päris palju

Toimetas Kadi Parts, 21. juuni 2021

Eesti võrkpallikoondis lõpetas kuldliiga finaalturniiri 3 : 0 võiduga Belgia üle.

Eile pikas poolfinaalis 2 : 3 Türgile kaotanud eestlased alustasid tänast pronksilahingut kindlamalt ja kuigi seisul 17 : 17 oli veel tablool viigiseis, siis geimi lõpp mängiti kindlamalt ja kokkuvõttes saadi kirja 25 : 22 võit. Teises geimis läks Eesti juba varakult oma teed ja ühel hetkel oldi ees 17 : 9. Edu suudeti hoida ja teine geim kuulus meie meestele skooriga 25 : 19. Kolmas geim algas tasavägiselt ja kuigi belglased püsisid meie kandadel, siis kokkuvõttes panid eestlased oma paremuse maksma ja viimane vaatus kallutati enda poole 25 : 19. Seega lõpetas Eesti kuldliiga pronksmedalitega.