KUULUS TIKTOKIS | ÕL VIDEO | „Henrik Normann hakkas mind jälgima!“ Kas tõesti on armastatud meelelahutajast saanud ikoon?!

Geidi Raud | Video: Hannes Dreimanis, 11. oktoober 2021

„Kui Desiree oli näinud, et hakkasin teda jälgima, oli ta alla esimesele korrusele jooksnud ning teatanud emale ja isale: „Henrik Normann hakkas mind jälgima!“ Ma ise mõtlen, et kuidas sai see olla mingisugune päevasündmus,“ räägib tiktokker Henrik Normann (50), keda noored nimetavad videoplatvormil lausa ikooniks ja elavaks legendiks.

Henrik räägib, et ta sattus TikToki siis, kui see hakkas viirusega sünkroonis levima ja sellest järsku palju juttu oli. „Kui kogu see koroonajama pihta hakkas, siis oli inimestel olemas lõbus koht, kus toota. Seda oli tunda, et kui filmitööstus seisis, siis TikTok töötas. Mõtlesin alguses, et kas see on mingi laste ja noorte mängukonsool, aga polnud. Oma üllatuseks leidsin, et TikTok ei olegi pelgalt laste värk – seal toimetasid ka täiskasvanud ja tegid lõbusaid asju. Sain aru, et paljud noored on Facebookist kolinud TikToki maailma. Samas teadvustan, et kui minusugused vanurid hakkavad seal väga palju esinema, siis leiavad nad jälle uue keskkonna.“

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte tasuta
Oled juba lugeja?