Flora tuuseldas avavoorus Tammekat, kuid Henn sajaprotsendiliselt rahule ei jäänud

Kaspar Koort, Sepa jalgpallikeskus, 4. märts 2022

Eesti jalgpalli meistriliigas on peetud ära esimene voor. Mullune hõbedameeskond ja eurosarjas tegusid teinud FC Flora sõitis Tartusse, et madistada sealse JK Tammekaga. Kuigi tartlased olid näidanud hooajaeelsetes mängudes head minekut, tegi Flora ülikoolilinnas kiirelt sotid selgeks.

Mänguskoori avas juba 8. minutil Konstantin Vassiljev, kes keerutas karistusala tagant kavala vintpalli Tammeka puuriluku Karl Johan Pechteri selja taha. Vaevalt kaks minutit hiljem tegi Markus Soometsa kauglöök seisuks 2 : 0 ja tagantjärele targana võib öelda, et sellega oli asi ka tehtud. Teisel poolajal lisas Vassiljev ühe tabamuse ka penaltist (56. minutil), mängu lõppseisu 4 : 0 vormistas 65. minutil Rauno Alliku.