Tiitlikaitsja Levadia jätkas võidukalt, 20aastane Eesti ründaja lõi viie minutiga kübaratriki

Toimetas Mihkel Talivee, 14. märts 2022

Eesti jalgpalli meistriliigas jätkas võidukalt valitsev tšempion FCI Levadia. Kui esimeses kahes voorus alistati vastased vägevate skooridega – vastavalt 5 : 1 ja 8 : 0 –, siis seekord oldi tagasihoidlikumad. Tallinna Legionist saadi Sportland Arenal jagu tulemusega 2 : 0.

Mänguskoori avas 17. minutil penaltist Zakaria Beglarišvili. Teist tabamust tuli oodata kohtumise viimaste hetkedeni, kuigi Levadial oli mitu šanssi eduseisu suurendamiseks: näiteks lõi Marko Putincanin teise poolaja keskel tühjast väravast üle. 86. minutil heastas sebrlane oma eksimuse, realiseerides penalti ja vormistades ühtlasi lõppseisu.