IMELINE! Südamemured seljatanud Eriksen naasis koondisesse väravaga: oli väga emotsionaalne

Rasmus Voolaid, 28. märts 2022

287 päeva pärast traagilist kokkuvarisemist kodusel Parkeni staadionil alustas Taani koondise poolkaitsja Christian Eriksen oma teist tulemist. Ta sekkus sõprusmänguks Hollandi vastu teiseks poolajaks ja lõi juba 47. minutil ehk esimese puutega värava. Muinasjuttuline comeback oli alanud!

Sellega vähendas ta Hollandi vastu seisu 2 : 3 peale, aga lõpuks tuli vastu võtta 2 : 4 kaotus. Seis oli ka ainus halb asi kogu Erikseni päeva juures. „Kui tulemus välja arvata, siis olen õnnelik mees! Arvestades kõike, mida ma läbi olen elanud, oli taas koondisesärgi selga tõmbamine väga eriline tunne,” teatas igapäevaselt Brentfordis palliv poolkaitsja BBCle. Lisaks väravale saatis Eriksen ühe palli ka posti.