Kadi Parts, 28. märts 2022

Täna algas Eesti võrkpalli meistrivõistluste finaalseeria, kus Tartu meeskond alistas 3 : 0 Pärnu. Suvepealinna meeskonna peatreener Avo Keel oli oma hoolealustes pettunud seetõttu, et ei võideldud piisavalt, Tartu juhendaja Alar Rikberg arvas omakorda, et tema meestel on piisavalt kvaliteeti, et Pärnule neljas esimeses mängus kohe tuul alla teha.

Tartu sai stardipakkudelt kohe paremini minema ja esimese geimi esimene tehniline mõtlemisaeg saabus tartlaste 8 : 3 juhtimisel, teisele pausile mindi skooril 16 : 8. Kogu geimi võitis Tartu ainult 20 minutiga ja skooriga 25 : 17.