VÕIMAS! Kanepi tuli välja lootusetuna tundunud seisust ning alistas Vene tennisisti

Mihkel Talivee, 6. august 2022

Eesti teine tennisereket Kaia Kanepi (WTA 37.) alistas Washingtonis toimuva WTA 250 kategooria turniiri veerandfinaalis Anna Kalinskaja (WTA 71.) tulemusega 6 : 7 (4), 6 : 4, 6 : 3.

Eestlanna alustas 32kraadises palavuses kulgenud matši suurepäraselt, minnes avasetti 4 : 1 juhtima. Eriti muljet avaldav oli tema servimine – viienda geimi lõpuks oli tal kirjas juba seitse ässa. Venelannal õnnestus suuresti tänu Eesti tennisisti eksimustele aga peagi viigiseisuni jõuda. Kanepi pääses seejärel 5 : 4 ette, kuid kuna mõlemad olid oma pallingul üsnagi kindlad, siis läks sett kiiresse lõppmängu. Seal juhtis Kanepi 4 : 3, kuid lasi pärast seda vastasel kaks korda järjest oma serv murda ning ka järgmised kaks punkti kuulusid Kalinskajale.