Kalev/Cramo alustas eurosarja raske võiduga hollandlaste üle. Rannula: „Kui mängime vanamehe korvpalli, siis ongi meil keeruline.“

Rasmus Voolaid, 13. oktoober 2022

BC Kalev/Cramo alustas FIBA Europe Cupi põhiturniiri koduplatsil saadud 75 : 65 võiduga Groningeni Donari vastu. Kohtumise järel tunnistas Kalevi peatreener Heiko Rannula, et platsilt vastu vaatav pilt on veel krobeline ja mängujuhtidega ta rahul ei ole.

Esimesel veerandajal pidi Kalev/Cramo vastu hakkama peaasjalikult ühele mehele. Cramo võitis veerandi küll 17 : 14, aga vastaste 14 punktist koguni tosin kuulusid Läti mehe Artjoms Butjankovsi arvele. Ka Läti korvpallikoondisest läbi käinud korvpallur on kodumaal esindanud nii Riia Baronsi, Valmiera, Ventspilsi, Liepaja, Riia VEFi kui Jurmala meeskondi.