Artur Pikk ja BATE loovutasid kolm punkti lisaminutil, Londaku klubi alistas Metsa tiimi, Jääger võidukas

Toimetas Hindrek Pärg, 25. aprill 2016

Eesti jalgpalluritest oli pühapäeva õhtul tules Artur Pikk, Pavel Londak, Karol Mets ja Enar Jääger. Artur Pikk ja BATE tegid Valgevenes 3:3 viigi, Londaku koduklubi Rosenberg alistas Norras Karol Metsa tiimi Vikingu ning Enar Jääger ja Valerenga said võidu IK Starti üle.

Artur Pikka jooksis BATE eest väljakule algrivistuses ning juba viiendal minutil mindi Minski Dinamo vastu juhtima, kuid külalised viigistasid juba 18. minutil. BATE lõi teise värava 75. minutil ning 85. minutil läks juba 3:1 juhtima.