×
Naine | Ilu ja mood

Kuidas skoorida allahindluselt kõige paremaid palasid?

0
Eiris Teeveere, 15. juuli 2017

Allahindlushooaeg on alanud ja selleks, et poodidest ka päriselt võitjana väljuda, tuleb täpselt teada, mida sinna tegema minnakse, sest vastasel juhul võib poeskäik lõppeda täieliku katastroofiga.

Allahindlustel šoppamine on mõneti nagu  kindla spordialaga tegelemine  – kui trenni ei tee ja vaeva ei näe, siis ei tule ka tulemust. Nii nagu ei tasu võistlema minna ettevalmistuseta, ei tasu ka allahindlusi kammima suunduda kindla plaani ja ettevalmistuseta. Vastasel juhul juhtub suure tõenäosusega, et koju naastes on pangakonto tühi ja esik täis ostukotte, mis täis hilpe, mida tegelikult väga vaja ei lähegi ning mis seisavad veel aastaid hiljem  koos hinnalipikutega kapis. Samuti ei tasu ettevalmistuseta loota, et  kõige paremad pakkumised üles leitakse või et õnnestub koju tulla  asjaga, mis tõesti oli väärt poodides trügimist koos teiste soodushindu jahtivate šoppajatega.

Mida peaks teadma, et allahindlushooajast tõesti kasu lõigata? Kui oled sellest huvitatud,  tasub järgmised asjad  meelde jätta!

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?