×
Melu | Elu

Stig ja Karina Rästa abiellusid

10
Õhtuleht.ee, 17. juuli 2017

Muusik Stig Rästa (37) ja tema väljavalitu Karina Rästa (28, neiupõlvenimega Vesman) pidasid laupäeval pulmi. Naisteajakirja Anne & Stiil teatel toimus Stigi ja Karina pulm ühes Eesti mõisas, jättes siiski saladuseks millises täpsemalt.

Juba möödunud kuul muutis Karina oma perekonnanime sotsiaalmeedias Rästaks, mistõttu oletati seltskonnaajakirjanduses, et paar on salaja abiellunud. Nähtavasti registreerisidki Stig ja Karina abielu juba eelmisel kuul, kuid pulmapeo korraldasid alles nüüd. Seda, et pidu oli meeleolukas, võib aga näha kas või laulja Jüri Pootsmanni fotolt, mille ta Instagrami postitas. Nimelt poseerib Jüri, hiiglaslik täispuhutav parukas peas, noorpaari vahel ja Stig teeb fotograafile kelmikalt silma.

Rästate kihlus sai avalikuks tänavu veebruaris, kui Karina postitas Instagrami foto enda käest kummikindaga: kinnas oli nimetasõrme juurest katki rebenenud ja august säras kihlasõrmus! Tookord ei soovinud paar rõõmsat uudist Õhtulehele kommenteerida. Ka hiljem on hoidnud Stig ja Karina pigem madalat profiili ning eilegi jäid vastabiellunud telefoni teel tabamatuks.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?