×
Tervist24 | Uudised

Südameapteegi uueks tegevjuhiks saab Risto Laur

0
Silja Paavle, 15. august 2017

Pharma Holding OÜ-d ehk Südameapteeki hakkab alates 16. augustist juhtima seni ettevõtte korporatiivklientide müügijuhina töötanud Risto Laur. Südameapteegi senine tegevjuht Katre Kõvask asub koondunud Tere ja Farmi Piimatööstuse juhatuse esimeheks.

“Mul on hea meel, et minu mantlipärija on kasvanud välja meie enda tublist meeskonnast, kelle töö tulemusena on Südameapteek viimaste aastatega teinud tugeva äritulemuse. Risto tunneb meie organisatsiooni nii inimeste kui ka numbrite poolelt ning on igati valmis jätkama ettevõttes tegevjuhina,” lausus Katre Kõvask ning lisas, et Südameapteek on viimase kahe aasta jooksul teinud olulise hüppe nii äritulemuses kui ka organisatsiooni arengus. "Ettevõte on jätkuvalt kasvamas ja arenemas ning meil on olnud suurepärane meeskond, kes on osanud kasvuvõimalused üles leida ja teoks teha. Usun, et Risto koos meeskonnaga viib ka edasised plaanid edukalt ellu,” lisas Katre Kõvask. 

Risto Lauri sõnul võtab ta üle tugeva vundamendiga ettevõtte, mida edasi ehitada, jätkates meeskonna poolt valitud kasumliku kasvu strateegiat, mis on end õigustanud.  2016. aastal kasvas Südameapteekide käive aasta varasema ajaga võrreldes 14%, samal ajaga ettevõte kolmekordistas oma puhaskasumit ja kahekordistas EBITDA. Klienditeenindust hindava Dive uuringu alusel on kliendid Südameapteekide proviisorite pädevusele ja nõustamisoskusele andnud tänavu aastal maksimumhinde, tuues välja arusaadavat selgitust, seal hulgas toimeaine kohast head selgitust ning diskreetset klienditeenindust, mis apteegi klienditeeninduse puhul on oluline. Sama uuringu alusel on Südameapteegi soovitusindeks kõrgem, kui valdkonna keskmine Eestis, mis näitab klientide usaldust.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?