×
Sport | Jalgpall

Milline karistus ootab tribüünile saadetud ja seejärel abikohtunikku rapsanud Transi peatreenerit?

5
Mart Treial, 16. aprill 2018

Narva Transi peatreenerit Adjam Kuzjajevit ootab tõenäoliselt pikemat sorti juhendamiskeeld, sest ta kees eilse Tartu Tammekaga mängu ajal üle, saadeti tribüünile ja pani tagatipuks äärekohtunikule käe külge.

Vihapall hakkas allamäge veerema 65. minutil, kui Kuzjajev polnud pehmelt öeldes rahul sellega, et peakohtunik Kristo Külljastinen ei välgutanud Tauno Tekkole ega Silver Graubergile kollast hoiatuskaarti, kui nood Dmitri Barkovit rappisid (Tekko tegi õhuvõitluses vea, Grauberg astus maandumisel kogemata pähe). 

Kuzjajevi häälekas reaktsioon ühes platsile astumisega päädisid tribüünile saatmisega. Ent Narva treeneri seiklused jätkusid teel riietusruumi. Ta möödus parajasti abikohtunikust, kui too fikseeris Transi kahjuks suluseisu, mis nullis nende värava. Juba ülesköetud Kuzjajev reageeris sellele nii verbaalselt kui ka füüsiliselt ehk läks kohtuniku lipukätt alla kangutama. Suuremat madinat siiski ei järgnenud, vaid Kuzjajev sammus seejärel oma teed (vahejuhtum algab allolevas videos 1.46 peal).

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?