Pärnu jõudis ajaloos esimest korda finaali! „Ütlen ausalt, tõeline vibra on praegu peal.“

Ohtuleht.ee, 5. mai 2021

Eesti korvpalli meistrivõistluste poolfinaalis oli Raplal selg vastu selga, sest kolme võiduni peetava seeria kahes esimeses matšis teeniti Pärnult seitsmepunktised kaotused. Sama stsenaarium saabus ka teisipäeval, sest suvepealinlased jäid peale 67 : 60. Pärnu jõudis esimest korda klubi ajaloos meistrivõistluste finaali. Nüüd ootab neid ees koduse korvpalli valitseja Kalev/Cramo.

Rapla alustas võõrsil särtsakalt ning avaveerand võideti 21 : 16. Pikemaks pausiks oli külaliste edu neli silma. Avapoolaja suurim vahe venis 13 punktini Rapla kasuks. Kolmandat veerandit alustas paremini Pärnu ja pääses peagi ise juhtima. Viimase kümne minuti eel oli ees 47 : 45 Pärnu.