JÄRELKAJA | Mohamed Salah: Liverpooli siht on neli tiitlit

Viljar Voog, 5. mai 2022

Meistrite liiga poolfinaalide esimeses kordusmängus tegi Villareal kodufännide toel perfektse avapoolaja ja nullis Liverpooli avamatšis sisse võetud 2 : 0 edu. Külaliste peatreener Jürgen Klopp tuulutas aga vaheajal ajusid, Liverpool domineeris teist poolaega täielikult ja kolme värava toel tagati üldskooriga 5 : 2 pääs finaali, kus kohtutakse Manchester City või Madridi Realiga.

„Poolajal oli probleem selles, et me teadsime, mis on valesti, sest see oli ilmne, aga meil ei olnud ette näidata olukorda, kus õigesti käitusime,“ tiražeeris BBC Jürgen Kloppi sõnu. „Ütlesin [abitreener Peter] Krawietzile, et ta leiaks olukorra, kus meil hästi läks ja näitame seda [mängijatele]. Ta tuli tuppa ja ütles: „Ei, pole sellist.““