Au revoir! Kanepi kaotas Prantsusmaa lahtistel endast kaks korda nooremale ameeriklannale

Eigo Kaljurand, 28. mai 2022

Prantsusmaa lahtiste tennisemeistrivõistluste naisüksikmängu teise ringi kohtumises kaotas 36aastane Kaia Kanepi (WTA 46.) endast kaks korda nooremale Cori Cauffile (WTA 23.) 3 : 6, 4 : 6.

Suure slämmi turniiri avaringis alistas Kanepi 2 : 6, 6 : 3, 6 : 4 maailma kümnenda naise Garbine Muguruza ja teises matšis brasiillanna Beatriz Haddad Maia (WTA 48.) 6 : 4, 6 : 4. Kolmandas ringis kohtus vanim konkurentsi jäänud naine Kanepi noorima sportlase Gauffiga. Kaks tennisisti olid varem kohtunud korra – möödunud kevadel võitis lõpuks Emilia-Romagna turniiri finaali purjetanud Gauff avaringis Kanepit napilt 7 : 6 (6), 7: 6 (7).