Kanepi jõudis Brisbane'is tiitlikaitsja Pliškova vastu võidust kahe punkti kaugusele, kuid kaotas

Toimetas Ville Arike, 5. jaanuar 2018

Brisbane'i tenniseturniiri veerandfinaalis kohtusid kaks selle turniiri varasemat võitjat ning 2012. aastal parimaks osutunud Kaia Kanepi jõudis mullu triumfeerinud tšehhitari Karolina Pliškova vastu võidust kahe punkti kaugusele. Siiski pidi ta vastu võtma kaotuse 6:3, 5:7, 2:6.

Tänavu teatavasti kvalifikatsioonist alustanud Kanepi pidas sel turniiril juba oma kuuenda, tema vastane, teise asetuse saanud maailma neljas reket alles teise mängu. Kohtumise edenedes mängis üha suuremat osa väsimuse faktor, sest hiilgavalt alustanud 32aastase eestlanna hoog rauges teise seti lõpus. Kolmandas setis võitis ta tahtejõu abil paar geimi, kuid ei enamat.