Õhtuleht.ee, 11. aprill 2016

Leicester City unelmate hooaeg sai pühapäeval jätku, kui võõral väljakul alistati Sunderland 2:0! Vähemalt paariks tunniks oli nende edu Tottenhami ees kümme punkti! Tõsi, veidi hiljem purustas Tottenham Manchester Unitedi 3:0, kuid see tulemus tähendas Leicesterile jällegi Meistrite liiga koha kindlustamist!

Avapoolaeg oli võitluslik. Esimest 15. minutit domineeris Leicester, kuid mida aeg edasi, seda paremini elas elas kodumeeskond ka mängu sisse. Esimesel kolmveerandtunnil oli mõlemal tiimil karistusalas kaheldavaid olukordi, mille eest oleks mõni rangem kohtnik andnud ka ehk penalti. Siiski oli seis pärast 45. minutit viigis 0:0.