VANA ASI UUES KUUES! Brigitte Susanne Hunt: suudlesin Taavi Rõivasega korduvalt

Geidi Raud, 7. veebruar 2024

Seltskonnatäht ja suunamudija Brigitte Susanne Hunt pihib oma blogis, et kuna mitmed ettevõtted ei soovi temaga koostööd teha, sest tal on „perelõhkuja“ maine, peab ta enda kaitseks välja astuma. Hunt põrutab, et suudles Taavi Rõivasega sügisesel glamuuripeol ja et see oli mehe abikaasale – riigikogu liikmele Luisa Värgile – vastuvõetav.

Hunt nendib, et seetõttu ta endal mingit pattu ei näe ja abielupaarile – Taavi ja Luisa Rõivasele – kurja karja ei toonud. „Pärast seda, kui sain teada, et Luisal on suva, läksime Taaviga WCsse ja suudlesime. Korduvalt. Miks? Tahtsin. Ta meeldis mulle,“ kirjutab skandaalitar enda blogis.

Riigikogust töölt koju sõitev Luisa Värk sõnab Õhtulehele, et tema pole kõnealust blogipostitust veel lugenud. Kui blogis kirjutatut talle tsiteerida, sõnab ta: „Ahah, tore. Ma ei kommenteeri kindlasti seda teemat. Ma ei ole seda blogi lugenud, ma ei ole selle tellija.“

Edasi lugemiseks vajuta:
Oled juba lugeja?