ÕHTULEHT TEL AVIVIS | Iisrael kohanes Eesti korvpallurite mänguga ja noppis selge võidu

Ville Arike, Tel Aviv, 25. november 2017

Eesti korvpallikoondise algus MM-valiksarjas ei kulgenud loodetud moel. Tel Avivis hoiti Iisraeli vastu esimesel tosinal minutil kerget initsiatiivi, kuid võõrustajad suutsid eestlaste tegevusega kohaneda ja võtsid lõpuks kindla 88:68 võidu.

Eesti pääses nii esimesel kui ka teisel veerandil korra seitsme punktiga ette, paraku lasti vastasel kohe kiirelt järele tulla. Esimesed ohumärgid tekkisid teisel veerandajal, kui külalised jäid rohkem kui neljaks minutiks kuivale ning kogusid perioodi viimase seitsme minutiga ainult viis punkti. Et vastasel ei lastud suurt uljust koguda, lõppes poolaeg Iisraeli ainult kolmepunktilises eduseisus 38:35.