Rapla vandus tulises lõpuheitluses alla ainult võite tunnistanud Jurmalale

Toimetas Karl Juhkami, 11. jaanuar 2018

Esimese Eesti meeskonnana täna Balti liigas võistlustules olnud Rapla pidi kodusaalis 89:91 alla vanduma Jurmalale.Rapla jäi tagaajaja rolli kohe alguses, kaotades avaveerandi 22:29, kuid suutis teisel veerandajal vastastega sammu pidada ning vähendada poolajaks kaotusseis nelja punkti peale.Kolmandal veerandajal kärises vahe seitsme silma peale, kuid neli minutit enne lõppu suutis Rapla 80:80 viigi välja võidelda. Tulises lõpuheitluses jäi lõpuks peale Jurmala, kes võttis võõralt väljakult magusa 91:89 võidu.Rapla resultatiivseim oli 22 punkti visanud Nolan Cressler, Dominique Hawkins ja Devonte Upson lisasid omalt poolt vastavalt 19 ja 16 silma. Võitjate parimana tõi 18 punkti Edgars Jeromanovs.Jurmala jätkab A-grupi liidrina olles võitnud kõik kuus kohtumist. Raplal on kirjas kolm võitu ja neli kaotust.