VIDEO | Südilt võidelnud Kalev/Cramo naaseb Riiast napi kaotusega

Toimetas Karl Juhkami, 9. märts 2018

Korvpalli VTB Ühisliigas sai Kalev/Cramo täna valusa kaotuse, jäädes Riias 83:87 alla sealsele VEFile.Kalevlased alustasid kohtumist hästi, võites avaveerandi 22:14. Seejärel hakkasid paremini tabama aga koduplatsil pallinud VEFi mehed, kuid poolajapausile mindi veel Kalevi napis 44:42 eduseisus. Teine poolaeg jätkus samasuguses rütmis ning otsustavale veerandajale läksid lätlased 67:61 eduseisus. Seitse minutit enne lõppu suutis Kalev/Cramo vastasest kahe punkti kaugusele jõuda, kuid minut hiljem oli VEF vahe jälle üheksa peale käristanud.Metsikult üritanud Kalev jõudis 35 sekundit enne mängu lõppu viigini, kui Kristjan Kangur oli täpne kaugviskel. Järgmisel rünnakul surus aga Kaspars Berzins palli võimsalt korvi, viies VEFi omakorda ette 85:83.Cramole jäi rünnakulahenduseks 18 sekundit ning Isaiah Briscoe leidiski läbimurde järel osavalt üles nurgas seisnud Sten Soku, kelle kaugvise paraku korvilaua külge tabas. Kalevlastest tõid kahekohalise arvu punkte Bojan Subotic (25), Isaiah Briscoe (23) ning Kristjan Kangur (12 + 9 lauapalli). VEFi resultatiivseim oli Ken Brown 23 silmaga. STATISTIKAKalev/Cramo hoiab Ühisliigas nelja võidu ja 13 kaotusega eelviimast 12. kohta, viimane play-off'i viiv ehk kaheksas koht on küll jätkuvalt ühe võidu kaugusel, kuid kõigil eespool olevatest klubidest on eestlastest vähem mänge peetud. Kohtumise tipphetked: