Slovakkia alistanud Eesti vollekoondis kaotas Saksamaale. Teppan: tahtsime minna paugutama, aga täna ei õnnestunud

Kadi Parts, 6. september 2021

Eesti vollekoondis võõrustas täna kodusel EMil Saksamaad, kellelt tuli vastu võtta 0 : 3 kaotus.

Meie rahvusesindus alustas sama taktikaga nagu eile: väljakule toodi mõlemad diagonaalründajad Oliver Venno ja Renee Teppan, kuid neist esimene pandi nurgaründaja positsioonile. Eesti alustas päris hea emotsiooni ja minekuga, kuid geimi teises pooles suutsid sakslased serviga meie mehi hästi suruda ja nii anti kodupubliku ees emotsioon ning tuhin käest. Nii võtsidki sakslased 25 : 19 geimivõidu. Teises vaatuses sai Saksamaa juba geimi keskel edu sisse ja võit teeniti skooriga 25 : 16. Kolmandas geimis oli Eesti taas geimi keskpaigani mängus sees, kuid seejärel tehti ise mitmeid eksimusi rünnakul ja anti ära vajalikke punkte. Kokkuvõttes kuulus kolmas geim Saksamaale 25 : 21.