Mart Treial, Sportland Arena, 2. detsember 2021

Eesti jalgpallimeister selgub pühapäeval hooaja viimases voorus, sest tiitlikaitsja FC Flora võitis täna talvisel Sportland Arenal FCI Levadiat tulemusega 5 : 1.

Tabeliliider Levadia tuli mängule teadmisega, et võib viigi korral šampanjapudeli lahti korkida ja hakata tähistama klubi ajaloo 10. meistritiitlit. Paraku läks neil asi võrdlemisi kiiresti hapuks, sest Ken Kallaste täpne pealöök viis Flora juba 6. minutil 1 : 0 juhtima. Üks mure oli kehv Kallaste markeermine nurgalöögiolukorras, aga tegelikult sai kõik alguse umbes minut varem, kui Levadia keskkaitsja Maximiliano Ugge hakkas viimase mehena palli tarbetult vedama, sattus surve alla ja kaotas selle Florale, kes jõudis otsaga nurgalöögini, millest tuli värav.