ÜHE AJASTU LÕPP! Aet Süvari: „Ma ei tea, millal meile järgmine suurturniir tuleb või kas üldse tuleb. Ja see on muidugi hästi kurb.“

Kaspar Koort, 16. detsember 2022

Pühapäeva õhtul kell 17 panevad Argentina ja Prantsusmaa Kataris Luisaili staadionil palli mängu, et hakata selgitama järjekorras 22. jalgpalli maailmameistrit. ETV jalgpallistuudio juht Aet Süvari veel ei tea, kuidas ta finaalmängu sisse juhatab – kuid tema jaoks kõige emotsionaalsemad hetked jõuavad kätte tegelikult siis, kui on aeg lausuda lõppsõnad, sest suure tõenäosusega jääb Katari MM tükiks ajaks viimaseks jalgpalli suurturniiriks Eesti rahvusringhäälingu telekanalites.

Jalgpalli suurturniirid – Euroopa- ja maailmameistrivõistlused – ning ETV ülekanded on käinud koos justkui sukk ja saabas, ent juba eelmise aasta augustis sai selgeks, et 2024. ja 2028. a EMi teleõigused omandas Viaplay voogedastusplatvorm. Kes näitab Eestis 2026. a MMi, pole veel teada, kuid vähemasti Süvari sõnadest võis välja lugeda, et ERRi võimaluste asjus ta liiga optimistlik ei ole.

Edasi lugemiseks vajuta:
Oled juba lugeja?