Flora oli üheksakesi lõpetanud Sillamäega suures hädas

Ott Järvela, 29. aprill 2015

Jalgpalli Eesti karikasarja veerandfinaalis alistas Tallinna Flora 2:1 Sillamäe Kalevi, kes mängis alates 39. minutist kaitsja Marius Cinikase rumala punase kaardi tõttu ühe- ja 77. minutist Darius Miceika vigastuse tõttu kahemehelises arvulises vähemuses.

Flora murdis end poolfinaali tänu ründaja Sakari Tukiaineni väravatele. Kui soomlase 12. minuti tabamusele vastas Sillamäe kapten Andrei Sidorenkov 22. minutil filigraanse karistuslöögiga, siis 85. minuti tabamus jäi kohtumise lõppsõnaks. Soomlane rammis lahtise palli seitsmelt meetrilt Sillamäe värava katusesse ning pani vahepeal "Putin, huilo!" viisi skandeerinud Flora fännid laulma hoopis viisi "Lenda Sakari, lenda! Lenda Sakari, lenda! Tule väravaga tagasi!".