×
Uudised | Eesti uudised

POSTITANTS JA MINETT: Tallinna bordellid on suletud, ent õnneliku lõpu leiab ka legaalses stripiklubis

83
Kristjan Väli, 14. september 2017

Kolmapäeva õhtul eetris olnud „Pealtnägija“ koostöös ETV+ saatega "Insight" paljastab, et Tallinna seksiäri pole politsei jõupingutustest hoolimata täiesti kustunud, vaid lõõmab tänavatel ja räpastes ühiskorterites täiesti vabalt edasi. Ka pealinna striptiisiklubis võib raha eest oma ihuvajadused rahuldatud saada. Tuleb vaid osata küsida.

Väidetavalt on kõik Tallinna lõbumajad suletud, kuid sellest hoolimata saab raha eest seksi näiteks täiesti legaalselt tegutsevas striptiisiklubis. Kuidas? Tuleb minna õigesse kohta ja küsida.

Ajakirjandusliku eksperimendi raames võtab saatest osa Soome ajakirjanik Juhani Tamminen, kes mängib turisti ja laseb velotaksojuhil end juhtida läbi öise Tallinna. Vihjates seejuures oma soovile – mitte lihtsalt silmailu ja postitants, vaid seks naisega. „Mis on naise hind Eestis? / 60–150 eurot. / Üks tund? / Jah. / Siin on üks seksklubi? / See on stripiklubi, aga seal saab rääkida tüdrukutega, et saada rohkem,“ kõlab velotaksojuhi ja ajakirjaniku omavaheline vestlus. Tamminen viiakse ühte Tallinna striptiisiklubisse.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?