Poemüüja ja lastetreener Rasmus Ots tõrjus Eesti Bosnia vastu võidule. Kas on lootust näha teda profina?

Ville Arike, 30. oktoober 2017

Mait Patrail ja Dener Jaanimaa mängivad Saksamaa Bundesligas, veel paljud käsipallikoondislased mujal piiri taga. Kuid Eesti laupäevases 29:25 võidumängus tugeva Bosnia ja Hertsegoviinaga kerkis peakangelaseks hoopis igapäevaselt käsipalli kõrvalt elektritarvikute müüja ja lastetreenerina töötav HC Viljandi mees Rasmus Ots.

Ots seisis puurisuul kindlalt kui kalju, kaitse oli kolmapäeval võõrsil samade vastaste vahel peetud MM-valikmänguga võrreldes (Eesti kaotas siis 24:31 - toim) tihedam ja väljakult vaatas vastu peegelpilt - poolajaks juhtis Eesti lausa 17:11! Teise poolaja algus läks käest, kuid kolm 7 meetri karistusviset tõrjunud Otsa vedamisel ei lasknud Eesti vastast kordagi vähema kui kahe värava kaugusele.