Kalev/Cramo viskas Moskva CSKA vastu 100 punkti, kuid tituleeritud vastase vastu sellest ei piisanud

Toimetas Karl Juhkami, 5. detsember 2017

Valitsev Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo tegi korvpalli VTB ühisliigas võimsa partii, kui mängis seitsmekordse Euroliiga võitja Moskva CSKAga suurem osa kohtumisest kui võrdne võrdsega, enne kui tituleeritud vastane mängu lõpu jõuga enda kasuks kallutas ja 108:100 võidu võttis.

Cramo mängijad olid uue peatreeneri Donaldas Kairyse käe all hakkamist täis ning seda näitasid kohe ka kohtumise esimesed minutid, kui kalevlased kangemate vastastega sammu pidasid. Kuigi avaveerand kuulus võõrustajatele 26:25, oli poolajaks peal juba Cramo (48:47). Suurimad tänusõnad tuleb öelda tagameestele Isaiah Briscoele ja Branko Mirkovicile ning kaugelt tabanud Erik Keedusele.