Toimetas Ott Järvela, 28. november 2016

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 13. voorus leppis FC Barcelona võõrsil Real Sociedadi vastu 1:1 viigiga. Tulemus iseenesest väga üllatav pole, sest Barcelona ongi La Ligas heitlikult esinenud (enne tänast oli neil kaheksa võidu kõrval kirjas kaks viiki ja kaks kaotust), aga pilt kohtumise statistikale jahmatab.

Pealelöögid 17:10, löögid raami 6:2, nurgalöögid 8:6, pallivaldamine 52:48. Ja kõik Real Sociedadi kasuks! Esimesel poolajal ei sooritanud Barcelona raamidesse ainsatki pealelööki (esimest korda sel hooajal üldse) ja tegi Real Sociedadi karistusalas ainult neli pallipuudet!