Andres Toobal pärast Selver x TalTechi valusat kaotust: kas nende libero peab ikka sellisel tasemel mängima?

Rasmus Voolaid, 27. september 2024

Nädala eest Kalevi spordihallis Hollandi valitseva meistri Doetinchemi Orion Starsiga põrandat pühkinud Selver x TalTech varises kordusmängus ise koost.

Tallinnas pani Selver oma paremuse selgelt maksma, aga nagu peatreener Andres Toobal hoiatas, siis kordusmäng nii lihtne olema ei saa. Siiski alustas Selver Doetinchemis oluliselt paremini ja võitis esimese geimi 25 : 20.

Siis aga elavnes ka Eesti koondise nurgaründaja Kevin Saare tööandja. Tallinna klubile piisanuks veel vaid ühest ainsast geimivõidust, ent paraku kuulusid järgmised Orionile seisuga 25 : 20, 25 : 17 ja 25 : 19. Selver ei olnud geimilõppudes enam absoluutselt konkurentsis.