Kalev/Cramo alustas hooaega hävitava kaotusega VEFile. Rannula: kui mängida tahtejõu pealt ja jalgu veel all pole, siis on lagunemine kerge tulema

Mihkel Talivee, 27. september 2024

Eelmisel hooajal Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniiril ainult ühe kaotuse saanud BC Kalev/Cramo jäi täna õhtul Kalevi spordihallis Riia VEFile alla tulemusega 63 : 84.

Võõrustajad suutis avapoolajal külalistega Lätist sammu pidada – 20 minuti järel oli tablool seis 44 : 44. Kolmas veerandaeg kaotati aga tervelt 7 : 25 ning neljandal oli VEF parem 15 : 12.

Kalev/Cramo tabavus väljakult oli 36% (22/60), eriti hädas oldi kolmestega: esimesel poolajal läbis kümnest viskest korvirõnga kolm, teisel ei tabatud 11 viskeüritusest ainsatki. VEFil tabavusega probleeme polnud: väljakult 56% (33/58) ja kolmesejoone tagant 53% (8/15). Lauavõitluses jäi Läti parim klubi peale 34 : 29.