×
Sport | Talisport

Tehvandi spordikeskuse juht Alar Arukuusk: 15 aastat tagasi arengukavasid tutvustades vaadati mind kui vähemalt poolenisti hullu!

17
Ott Järvela, Otepää, 17. veebruar 2017

"15 aastat tagasi, kui Tehvandi esimesi arengukavasid tutvustasin, vaadati mind kui vähemalt poolenisti hullu. Niikuinii ei tule midagi välja!" meenutab Tehvandi spordikeskuse juht Alar Arukuusk. Jäärapäine usk visiooni tõi tulemuse, mis tervitab algaval nädalavahetusel Otepääl maailma parimaid suusatajaid.

2005. aasta jäädvustus Otepää suusastaadionist on tehtud paar kuud enne, kui Arukuusk asus tööle sihtasutuse Tehvandi Spordikeskus juhatuse liikmena. Tosina ametipostil veedetud aasta jooksul on avanev pilt tundmatuseni muutunud.

Lisaks ilusale suusastaadionile on rajatud näiteks laskesuusatamiskeskus koos uue tiiruga (võõrustab 2022 MK-etappi) ja K-90 suusahüppemägi (mis võimaldab järgmisel talvel pidada Otepääl kahevõistluse MK-etapi). Lisaks veel lumetootmissüsteemid, renoveeritud hooned, rollerirajad ja kõik muu, mis mitmekülgse võistlus- ja treeningkeskuse juurde kuulub.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?