Belgia superstaar materdas kaotuse järel tiimikaaslasi ja peatreeneri taktikavalikuid

Kaspar Koort, 11. september 2024

Belgia jalgpallikoondise kapten ja suurim staar Kevin De Bruyne oli pärast rahvuste liigas Prantsusmaalt saadud 0 : 2 kaotust meeskonnakaaslaste tegutsemises üdini pettunud ning ta kritiseeris neid täiesti avalikult. Belgias on hakatud juba sahistama, et sellega võib 33aastase talismani koondisekarjäär ka läbi olla.

Kohtumise järel VTMi telekanalile intervjuud andes materdas De Bruyne otsesõnu kaaslasi, kuid üsna selgelt ka peatreener Domenico Tedesco taktikavalikut. Esimesed 20 minutit olid Belgia vaates igati head, kuid siis vajuti ära ja enam end käima ei saadudki.

„Meil oli taga kuus meest. See oli nõnda isegi teisel poolajal, kui olime tagaajajad (Prantusmaa lõi esimese värava 29. ja teise 57. minutil – toim),“ põrutas De Bruyne.