Rasmus Voolaid, Kalevi spordihall, fotod: Teet Malsroos, 20. september 2024

Valitsev Eesti meister ja Balti liiga tšempion Selver x TalTech viis üle pika aja Eesti võrkpalli Meistrite liigasse. Esimese eelringi avamängus alistati hollandlaste Doetinchemi Orion kindlalt 3 : 0.

Esimeses geimis jäi kodumeeskond kolme punktiga kaotusseisu, aga seisul 14 : 14 jõuti viigini ja lõpuks teeniti kindel 25 : 20 geimivõit. Teises geimis haarati ohjad veelgi tummisemalt enda kätte, kui pääseti juhtima 10 : 5 ja teeniti seisul 24 : 16 lausa kaheksa geimpalli. Viis tükki suutsid hollandlased päästa, aga kuuendat enam mitte. Nii kuulus teine geim Tallinna klubile seisuga 25 : 21.

Kolmandas geimis pääses Selver x TalTech juhtima 11 : 6, aga sellest kaotusseisust tuli Orion välja. Viimane geim tuli TalTechile seisuga 25 : 21.