Kalev/Cramo ei suutnud meistrite liiga ust lahti muukida. Heiko Rannula: paanika kuhjus, meid söödi lihtsalt ära

Mart Treial, 24. september 2024

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond ei pääsenud FIBA meistrite liiga põhiturniirile, sest kaotas Türgis Antalyas toimunud kvalifikatsiooniturniiri finaalis Tšehhi tšempionile Nymburkile tulemusega 66 : 80.

Mäng algas Eestist vaadatuna fantastiliselt, sest Kalev/Cramo käivitus nii rünnakul kui ka kaitses palju paremini, haarates seitsme minutiga 21 : 8 edu (seejuures kolmesed 4/8). Viimased kolm minutit möödusid niivõrd korvide vaeselt, et minivaheajal mindi Kalev/Cramo 21 : 11 juhtimisel.

Teisel veerandajal olid meeskonnad kui kohad vahetanud. Peatreener Heiko Rannula oli platsil nähtust sedavõrd häiritud, et võttis mõttepausi nii kolme- kui ka viieminutilise mängu järel. Neist viimase ajaks oli Kalev/Cramo edu sulanud 26 : 24 peale. Poolaja viimased 1.14 õnnestusid aga Eesti meisterklubil sedavõrd hästi, et 35 : 34 edu rebenes vaheajaks 43 : 34 peale.