Kalev/Cramo oli Läti ülikooli vastu püstihädas, Rannula sai tehnilise vea

Mihkel Talivee, 8. oktoober 2024

Eesti-Läti korvpalliliigas eelmisel hooajal põhiturniiril ainult ühe kohtumises vastase paremust tunnistama pidanud BC Kalev/Cramo oleks peaaegu saanud teise järjestikuse kaotuse, kuid koduväljakul suudeti lõpuminutitega siiski Läti ülikooli vastu paremus maksma panna.

26. septembril Riia VEFile 21 punktiga alla jäänud Eesti tippklubi alustas täna pooleteise nädala pikkuse mängupausi järel kohtumist hästi, minnes pisut enam kui viie minutiga 16 : 10 juhtima. Avaveerandi võitis Kalev/Cramo 21 : 18, poolajapausiks olid aga ees külalised Lätist 38 : 37.

Kolmandal veerandajal pääsesid uuesti ette võõrustajad, kuid edu viiest punktist suuremaks neil kasvatada ei õnnestunud. Viimasele kümnele minutile mindi vastu Kalev/Cramo 63 : 61 juhtimisel.