Taas kindla kaotuse saanud Selver x TalTech vihjas muudatustele

Mihkel Talivee, 8. oktoober 2024

Eelmisel hooajal nii Cronimet liiga kui ka Eesti meistritiitli võitnud Selver x TalTech on kaotanud viimased kolm mängu ning kokku kümme järjestikust geimi. Täna jäädi kodusaalis tulemusega 0 : 3 alla Jekabpilsile (23 : 25, 15 : 25, 25 : 27).

Esimest geimi juhtisid Andres Toobali hoolealused küll suurema osa ajast ning ees oldi nii 22 : 19 kui ka 23 : 21, kuid otsustavatel hetkedel mängis Läti klubi võõrustajad üle ning viimase punkti tõi Armands Rokjans serviässaga.

Teine geim kulges Jekabpilsi domineerimisel, kuid Selver püsis esialgu siiski mängus. Seisul 15 : 12 tegid külalised aga 8 : 2 vahespurdi, minnes ette 23 : 14 ning kuigi siis tõi ühe punkti Tristan Täht, vormistasid vastased seejärel geimivõidu.