Kristjan Kangur: korvpalliliit pakkus lahkumismängu võimaluse, olnuks patt öelda „ei“

Ville Arike, 29. jaanuar 2019

Raudvarad Kristjan Kangur, Janar Talts ja Gregor Arbet peavad veebruaris Serbia vastu viimase mängu Eesti korvpallikoondise särgis. Kangur rõõmustas, et saab koos sõpradega niisuguse võimaluse.

„Esimese sammu astus korvpalliliit, kes pakkus välja võimaluse. Ja meie poolt olnuks patt öelda „ei“,“ lausus pikka aega ka koondise kapteni kohuseid täitnud Kangur kui kõigi kolme eest.

„Tore, et saame selle viimase mängu pidada kolmekesi koos. Oleme algusest peale kõike koos teinud, läinud on vahelduva eduga, aga teekond on olnud üks.“

Kangur loodab, et 21. veebruaril tuleb MM-valiksarjas hea mäng, Eesti suudab Serbiale avaldada kõva vastupanu ja publik tuleb toetama.

Kanguri jaoks isiklikult ei tähenda koondisekarjääri lõpetamine seda, et ta tõmbaks suvel, pärast klubihooaja lõppu stepsli üldse seinast välja. Mängumees kinnitas, et pole teinud otsust teha karjääriga üldse lõpparve.

BC Kalev/Cramo värve kaitsev Kangur on vigastuse tõttu jäänud mõnda aega mängudest eemale, kuid eilsest liitus ta uuesti treeningutega. „Mänge on küll palju ees, kuid loodan 21. veebruaril rivis olla,“ kinnitas ta. „Keha on sel hooajal lubanud mängida. Põhimure ongi see, et tervis vastu peaks.“

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?