Kaspar Koort, Fotod: Remo Tõnismäe, 7. september 2024

Eeoleval hooajal korvpalli Euroliigas debüteeriv Paris Basketball näitas meie esiklubi BC Kalev/Cramo vastu võimu, kui juhtis Epicbet Cup'i poolfinaali algusest lõpuni ning võitis kohtumise lõpuks 33 punktiga 97 : 64.

Tondiraba jäähalli ootamatul kombel libedaks muutunud põranda tõttu neljapäevalt reede peale lükatud kohtumises sai Pariisi meeskond kohe hea hooga minema, kui asus pisut rohkem kui minutiga 8 : 0 juhtima. Kalev/Cramo sai küll Kregor Hermeti kahese järel vahe veel nelja punkti peale (6 : 10), kuid Prantsusmaa sats proovis ikkagi selgelt tõestada, et nemad on selle mängu peremehed.

Ja see neil ka õnnestus. Avaveerandi lõpuks käristati vahe 13 punkti peale (26 : 13) ning pikale pausile minnes oli vahe juba 21 silma külaliste kasuks (51 : 30). Teine poolaeg jätkus samas taktis ning lõpusireeni kõlades olid tablool Paris Basketballi võidunumbrid 97 : 64.