GALERII | Kotidisainer Kadri Kruus esitles uut kollektsiooni

Õhtuleht.ee, 8. september 2015

Kadri Kruus tutvustas uut kollektsiooni V, mis on järjekorras naha- ja kotidisaineri viies. Disainer selgitab kollektsiooni nime tagamaid: "Minu stuudiol on käimas viies hooaeg, V sümboliseerib ka viiendat terviklikku kollektsiooni ning aasta 2015 lõpuski on number viis."

Tekstuuriga nahk on vormitud erinevate suurustega ning vormidega kottidesse, clutchidesse ning vöödesse. Need on aksessuaarid, kus suurlinlik pompöössus on kombineeritud praktilisuse ja sportlikkusega. Kotid ja vööd "käituvad" vastavalt sellele, kuidas kandjal vaja on ning sõltuvalt outfit'ist.

Sügistalvises kollektsioonis on kaks eristuvat sarja – BOHO ja EGO, milles peegelduvad elegantne boheemlus ja vastandina shikk suurejoonelisus.

Boho ühendab muretud suvelõiked asjalike sügiseste toonide ja rustikaalse nahaga. Ideed mahuvad ära, käed jäävad vabaks ja ruumi jääb ka ühe juulikuud meenutava peoõhtu jaoks... Kuid vahel tuleb unustada kõik muu ja mõelda ainult enda peale. Eriti, kui asi puudutab käekotte. Igal EGO kollektsiooni kotil on oma funktsioon - järelikult iga naine ju mitte lihtsalt ei taha neid, vaid tal on neid päriselt vaja. Kõiki.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?